Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sekretarz w Konstantynowie

Utworzony przez OBYWATEL, 7 stycznia 2009 r. o 18:23
;-) ;-) napisał:
Właśnie tak mówi ktos kto nie ma argumentów !!
A co czytać nie umiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesyłam wam z forum Janowa co piszą na temat wójta z Janowa Podlaskiego..aż ciarki po plecach przechodzą jaki to z jego człowiek...jakiego my mamy wójta..Zapraszam na forum pt." Dym z kotłowni przeszkadza mieszkańcom Janowa"dowiecie się więcej... ~babcia~ Wczoraj, 23:38 Wpis #512 Goście Ucieszy się babcia jak jej powiem, że nie na próżno ta modlitwa Pan Bóg wysłycha nie wcześniej to póżniej . bo jesteś prosta stara kobieta. ty wiesz ,hoć w złej intencji się modlę , ale Pan Bóg mi to wybaczy bo stara jestem i oszukana, powiedz żeby i inni słyszeli, żę można mieć żal w sercu do całej rodziny , bo wszyscy tu winowaći matka, ojciec, bracia, i inni , bo umiaru nie mają, gołocić tak prostych ludzi! Babcia mówi: A o tym małojcu, z Hurów, przecie o niego się pytam! Wiesz .. A co mię tak skrzywdził, skłamał, a ja, jak do syna mówiłam, bo przecie z moimi się wychowywał, a nikt nie śnił że tak daleko dojdzie, bo przecie pamiętam jak matka w piekarni pracowała nocami , nie dospała za Romanowskiego. Powiedz panie Wójcie jak mam zrobić, sprzedać majątek rodzinny, za te pieniądze oddac, co czy jeszcze przetrzymać , toż wy światli ludzie, na stanowisku, wy wiecie ! No to ja zrobiła i co mam płacz dzieci i sama płaczę. Napisz sąsiad, że przeklinam rodzinę i dzieci, na te dziewczynki , 2 wie ma podobno, na tą od Firsiuków podobną i ta co się urodziła . Przeklinam was psubraty, na dziesiate pokolenie, Żebyś nie skorzystał z tego co masz, bo pieniądze z oszustwa prostych i łatwowiernych ludzi pochodzą, jeszcze ty się nacierpisz za swoją podłość, żeby ci Pan Bóg policzył grzechy twoje pychy twojej, i na rodzinę twoją zesłał, żebyś patrzył i cierpiał jak ludzie za twoją przyczyną cierpią i czekają . A psubrawcze jeszcze zpłaczesz naszymi łzami, oj da Bóg zapłaczesz ?? Ja cie przeklinam, a jak trzeba poświadcze za co płacze. Majtki ci podciągałam, anie wiedziałam na jakego gada wyrośniesz! Przeklinam, przeklinam, na ciebie i na twoja rodzinę Nich się ludzie dowiedzo ~babcia~ 32 minut temu Wpis #514 Goście Babcine lata, to przełom: szezdziesiate/ siedemdzisiate, Jesli kto sie poczół urazony z rodziny Firsiuków lub Koców to najmocniej przepraszamy to nie do Was te babcine żale, Ma żal do rodziny z Werchlisia, bo trudno o takie dziecko, co nie mieć pretensji, wilkołak człowieczy i podłość chodzaca. Przepraszamy niewinnych ludzi, bo nie wyscie takiego wychowania winni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto lubi wójta niech go pocałuje w d.gorset
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ELKA NA WÓJTA PRECZ Z OBECNYM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ELKA NA WÓJTA PRECZ Z OBECNYM
jakiś dzieciak się podniecił i ma frajdę z kolorowych dużych liter, gdzie tu rozum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
???? napisał:
jakiś dzieciak się podniecił i ma frajdę z kolorowych dużych liter, gdzie tu rozum?
Tam gdzie u wójta i urzędników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pocałujta WÓJTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdej gminie(w prawie każdej) naszego powiatu bialskiego widać ekspansję "zielonej braci" na wszelkiego rodzaju stołki i stołeczki. Członkowie rad w bankach i spółdzielniach, sołtysi, radni, urzędnicy, wójtowie, członkowie OSP i KGW. Tylko tak naprawdę to oni się pchają na stołki, ale ludzie ich wybierają. I później - znajomy wciąga znajomego, kuzyn ułatwia kuzynowi, kolega wstawia się za kolegą - i ten łańcuszek rozrósł się aż do takich rozmiarów(mafijnych). Elektorat wiejski głosuje po partyjniacku, a nie zalety kandydata! Skażenie poprzednim systemem na wschodzie jest tak wielkie, że argumenty - czas na zmiany - nie docierają. PZPR+ZSL+SD=PO+PSL(obecna, niby nowa demokracja). Ludzie zrzućcie ten bagaż przeszłości!!! POWODZENIA! WYBORY JUŻ BLISKO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ta zabawa w "Dobre bo bialskie" to ma na celu promować pana starostę, a nie powiat. Jeśli miernikiem rozwoju gospodarczego ma być liczba strażnic SG, to pojmowanie co to jest rozwój gospodarczy pana starosty, który przyznaje to wyróżnienie jest równe zeru. Bo jeśli wierzyć słowom Bożenny Kaliszuk - dyrektora wydziału rozwoju i promocji Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej - wyróżnienie przyznaje się przedsiębiorstwom i instytucjom, organizacjom oraz osobom fizycznym, które w istotny sposób przyczyniają się do rozwoju gospodarczego powiatu, to ja się pytam w jaki istotny sposób SG (z całym szacunkiem dla ich odpowiedzialnej służby) przyczyniła się do tego rozwoju? Wyróżnienie przyznaje starosta, a partyjni kolesie z zarządu je przyklepują. Ot i tak trwa nieustająca promocja pana starosty i jego partii PSL'u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz całkowitą rację, drogi czytelniku. Formuła konkursu już się wyczerpała. Brakuje poważnych kandydatów na laureatów, a starosta koniecznie chce organizować wielkie imprezy i tym sposobem brnie w ślepy zaułek. Laureatów wybiera się z łapanki. Moim zdaniem zarówno Poczta Polska, jak i Straż Graniczna nie są to podmioty, których "produkty" promują powiat bialski. Nie jest także wiarygodnym laureatem radny powiatowy Antoni Sacharuk z uwagi na pełnioną w powiecie funkcję. Gdyby nie był radnym wszystko byłoby ok., a tak powstaje pewien dyskomfort, co do uczciwości całego przedsięwzięcia. Pan starosta musi zastanowić się nad dalszymi losami konkursu. W kształcie zaprezentowanym w ubiegłym tygodniu staje się on bowiem wyłącznie karykaturą imprezy promocyjnej powiatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre bo... z PSL, albo bliskie PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pani Eli Jako nowemu Sekretarzowi Gminy Konstantynów proponuje próbę zmiany podejścia do stosunków gmina - obywatele. Obecny wójt tak już się zamotał że coraz mniejszy jest krąg jego przyjaciół zostało to spowodowane brakiem spełnienia większosci obietnic dawanych ludziom oraz styl prowadzenia urzędu na zasadach coś za coś tak się nie da w dzisiejszych czasach funkcjonować. A też niech Pani pomyśli o starcie na wójta w przyszłych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeeeennaaaaada. Czym? czym?, czym?, Pani Ela wykazała się dotychczas, Jakie są widoczne efekty jej pracy? Co takiego ma w sobie, że podoła obowiązkom? Czy wykazała się może działając społecznie? Należy dać szansę obecnemu wójtowi. Niech uporządkuje sprawy poprzedniczki. Na widoku niema osoby którą można by było wskazać jako następcę. Drugiej takiej Stachy "z jajami" niema. Nie popełnijmy błędów Janowa, tam ani wójt ani ksiądz, jaki by on nie był nie odpowiada społeczeństwu. Od obecnego wójta żądajmy wykazania się w pracy/ w końcu za nie małe pieniądze/.Od sekretarza żądajmy nagradzania pracowników za dobrą robotę i odważnego rozliczania za złą pracę. Wniosek unijny z błędami merytorycznymi jest przykładem zlej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ył artykuł w Dziennikiku Wschodnim na ten temat autorstwa M .Pietrzeli pod tytułem "Odwołanie do kosza"/Podtytuł "Wójt podarł dokumenty, które miały trafić do Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Treść artykułu: Mieszkanka Janowa Podlaskiego oskarża wójta gminy o to że podarł podanie , w którym odwoływała się od jego decyzji . Jacek Hura twierdzi ,ze zrobił to na jej prośbę. O sprawie poinformawała nas Henryka Sadowska z Nowego Jorku.To jej 74 letnia matka została tak potraktowana przez gminnych urzędnikow. >Przed 50 lat moja rodzina kupiła w Janowie Podlaskim działkę o powierzchni 1560 m kwadratowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Żeeeennaaaaada. Czym? czym?, czym?, Pani Ela wykazała się dotychczas, Jakie są widoczne efekty jej pracy? Co takiego ma w sobie, że podoła obowiązkom? Czy wykazała się może działając społecznie? Należy dać szansę obecnemu wójtowi. Niech uporządkuje sprawy poprzedniczki. Na widoku niema osoby którą można by było wskazać jako następcę. Drugiej takiej Stachy "z jajami" niema. Nie popełnijmy błędów Janowa, tam ani wójt ani ksiądz, jaki by on nie był nie odpowiada społeczeństwu. Od obecnego wójta żądajmy wykazania się w pracy/ w końcu za nie małe pieniądze/.Od sekretarza żądajmy nagradzania pracowników za dobrą robotę i odważnego rozliczania za złą pracę. Wniosek unijny z błędami merytorycznymi jest przykładem zlej pracy.
obecnemu można dać tylko szansę szybkiej ucieczki do janowa a Ela ma "jaja" bo doświadczenie po ojcu i obycie po mężu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz Jerzy Popiełuszko, podczas mszy za Ojczyznę 27 maja 1984 roku wygłosił kazanie, którego treść doprowadziła do wściekłości władców PRL-u. Powiedział wówczas m.in.: „W dużej mierze sami jesteśmy winni naszemu zniewoleniu, gdy ze strachu albo dla wygodnictwa akceptujemy zło, a nawet głosujemy na mechanizm jego działania. Jeżeli z wygodnictwa czy lęku poprzemy mechanizm działania zła, nie mamy wtedy prawa tego zła piętnować, bo my sami stajemy się jego twórcami i pomagamy je zalegalizować". Jakież aktualne słowa odnoszące się do Naszej Małej Ojczyzny i wszystkiego co się tutaj dzieje . Dlaczego akceptujemy to "nasze" lokalne zło? Zniewolenie, strach, wygodnictwo? Dlaczego? Nikogo nie ma kto się przeciwstawi zdecydowanie temu? Gdzie gminne elity?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
obecnemu można dać tylko szansę szybkiej ucieczki do janowa a Ela ma "jaja" bo doświadczenie po ojcu i obycie po mężu
PO CO NAM JESZCZE JEDEN PARTACZ MAMY JUŻ JEDNEGO WYSTARCZY A MOŻE BY SIĘ POZABIJALI ??? TEMAT DO PRZEMYSLENIA BYŁBY SPOKÓJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nędza janowska napisał:
PO CO NAM JESZCZE JEDEN PARTACZ MAMY JUŻ JEDNEGO WYSTARCZY A MOŻE BY SIĘ POZABIJALI ??? TEMAT DO PRZEMYSLENIA BYŁBY SPOKÓJ
Macie w porzadku wójta czego narzekacie, żaden by wam nie dogodził, sknery z was i co tu gadać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My oddamy Wam - HÓrę zpraszamy Pana R. Murawskiego do Janowa a to dopiero zobaczycie !!!!!!!!!!!!! co w cenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpis #692 Goście Czterech opozycyjnych radnych z PiS i Samoobrony chce unieważnienia wyboru bialskiego starosty. Argumentują, że w przebieg głosowania ingerował poseł Franciszek Jerzy Stefaniuk (PSL). Sesja Rady Powiatu, w czasie której wybierano starostę, odbyła się 4 grudnia. Radni skierowali wniosek o unieważnienie do wojewody. Twierdzą, że choć wybory powinny być tajne, to w rzeczywistości parlamentarzysta PSL pilnował radnych PSL, żeby głosowali zgodnie z jego wolą. Poseł Stefaniuk odpowiada, że wnioskodawcy kłamią. - Podczas wyborów odezwałem się żartem do jednego z radnych. I na tym się skończył incydent. Cóż, przegrywający zawsze traci rozum. Współczuję wnioskodawcom. Radni opozycji chcą też unieważnienia dwóch innych uchwał: o ustaleniu wynagrodzenia staroście bialskiemu oraz ustalenia wysokości diet dla radnych. Marek Uściński, przewodniczący wspólnego Klubu LPR, PiS i Samoobrony, powiedział nam, że każda z tych propozycji powinna być zaopiniowana przez komisję rady oraz opatrzona odpowiednim uzasadnieniem. - A tego zabrakło. Musimy pokazać, że większość musi nas szanować i nie może naruszać prawa - wyjawia Uściński. - Nie ma argumentów prawnych ani faktycznych, które uzasadniałyby skarżenie legalności wyboru starosty. Stworzyliśmy warunki do tajnego głosowania. Nie widziałem ingerencji posła Stefaniuka w głosowanie - mówi Przemysław Litwiniuk (PSL), przewodniczący Rady Powiatu. Jego zdaniem, można natomiast spierać się o pozostałe uchwały. - Prawnicy stwierdzili co prawda, że treść jest zgodna z prawem, ale statut powiatu wskazuje, że rada powinna zasięgać opinii komisji. A komisje nie były jeszcze powołane - przyznaje. Rozstrzygnięcia wojewody można się spodziewać jeszcze w styczniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 295

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...